Doprava a platba

Doprava

Stále se snažíme o to, abyste své objednávky mohli obdržet co nejpohodlnější a také co nejrychleji. I proto si můžete vybrat z více spôsobv doručení ten, který vám právě vyhovuje nejvíce.

Doručení kurýrem české pošty až k vám domů.

Doručení na vybranou pobočku české pošty.

Doručení do vybrané balíkovny.

Platba

K pohodlnému vyřízení objednávky také přispívá způsob placení, na výběr vám poskytujeme 3 způsoby platby za vaši objednávku. Všechny způsoby jsou 100% zabezpečené a o své peníze se bát nemusíte.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Za objednávku zaplatíte v hotovosti nebo kartou kurýrovi při převzetí.

ComGate

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267